ECS-LINK-S-185
Manufacturer part number:
LINK-S-185
SKU:
ECS-LINK-S-185
Manufacturer part number:
LINK-S-185
Ask A Specialist
Copper Crimp Link 185mm²
Material
Tinned Electrolyte Copper
Features
Centre dimples
SKU
ECS-LINK-S-185
Products specifications
Attribute name
Attribute value
Conductor Size
185mm
Locally Stocked in Australia
Only Show Stocked Items
Datasheet
Crimp Links
Submit
Copper Crimp Link 185mm²
Material
Tinned Electrolyte Copper
Features
Centre dimples
ECS-LINK-S-185
Products specifications
Attribute name
Attribute value
Conductor Size
185mm
Locally Stocked in Australia
Only Show Stocked Items
Recently Viewed
Cellular Gateways
Industrial LTE Cat 1 cellular gateway, B1/B3/B8/B20/B28, 0 to 55C
(Each)
(Each excl GST)
Cellular Gateways
(Each)
(Each excl GST)
Crimp Link 120mm²
Copper Cable Crimp Link 120mm²
Crimp Link 120mm²
Copper Cable Crimp Link 120mm²