ECS-LINK-S-95
Manufacturer part number:
LINK-S-95
SKU:
ECS-LINK-S-95
Manufacturer part number:
LINK-S-95
Ask A Specialist
Copper Crimp Link 95mm²
SKU
ECS-LINK-S-95
Conductor Size
95mm
Submit
Copper Crimp Link 95mm²
Centre dimples
ECS-LINK-S-95
Conductor Size
95mm
Customers Bought
Tube Lug 70mm² / M10
Tube Copper Cable Lug 70mm² M10 Hole
(Each)
(Each excl GST)
Tube Lug 70mm² / M10
(Each)
(Each excl GST)
Tube Lug 50mm² / M8
Tube Copper Cable Lug 50mm² M8 Hole
Tube Lug 50mm² / M8
Crimp Link 25mm²
Copper Cable Crimp Link 25mm²
Crimp Link 25mm²
Copper Cable Crimp Link 25mm²
Tube Lug 95mm² / M8
Tube Copper Cable Lug 95mm² M8 Hole
Tube Lug 95mm² / M8
Tube Lug 95mm² / M12
Tube Copper Cable Lug 95mm² M12 Hole
Tube Lug 95mm² / M12