ECS-LINK-S-70
Manufacturer part number:
LINK-S-70
SKU:
ECS-LINK-S-70
Manufacturer part number:
LINK-S-70
Ask A Specialist
Copper Crimp Link 70mm²
SKU
ECS-LINK-S-70
Conductor Size
70mm
Locally Stocked in Australia
Submit
Copper Crimp Link 70mm²
Centre dimples
ECS-LINK-S-70
Conductor Size
70mm
Locally Stocked in Australia
Locally Stocked in NZ
Customers Bought
Crimp Link 16mm²
Copper Cable Crimp Link 16mm²
(Each)
(Each excl GST)
Crimp Link 16mm²
Copper Cable Crimp Link 16mm²
(Each)
(Each excl GST)
Crimp Link 10mm²
Copper Cable Crimp Link 10mm²
Crimp Link 10mm²
Copper Cable Crimp Link 10mm²
Crimp Link 25mm²
Copper Cable Crimp Link 25mm²
Crimp Link 25mm²
Copper Cable Crimp Link 25mm²
Crimp Link 50mm²
Copper Cable Crimp Link 50mm²
Crimp Link 50mm²
Copper Cable Crimp Link 50mm²
Crimp Link 35mm²
Copper Cable Crimp Link 35mm²
Crimp Link 35mm²
Copper Cable Crimp Link 35mm²