RST20I3V 3P1 F V H GN02 DISTRIBUTOR
SKU
WIE-96.030.0155.7
Products specifications
Attribute name
Attribute value
Locally Stocked in NZ
Only Show Stocked Items
Datasheet
RST3
Submit
SKU
WIE-96.030.0155.7
Products specifications
Attribute name
Attribute value
Locally Stocked in NZ
Only Show Stocked Items
Customers Bought
Sealing Cap for Female 3 pole
Sealing Cap for Female RST 3 pole
(Each)
(Each excl GST)
Sealing Cap for Female 3 pole
(Each)
(Each excl GST)
Black Rubber Flex 2x1.5
Black Rubber Flex H07RN-F 2X1.5mm
(Per/m)
(Per/m excl GST)
Black Rubber Flex 2x1.5
(Per/m)
(Per/m excl GST)
Female Connector - 3 Pole
RST20I3 - Female Connector - 3 Pole - (6 to 10mm) GREEN
Female Connector - 3 Pole
Male Connector - 3 Pole
RST20I3 - Male Connector - 3 Pole - (6 to 10mm) GREEN
Male Connector - 3 Pole
Grey Flex 2X2.5
ÖLFLEX® 100 Grey Flex Coloured Cores 2X2.5 (No Earth)
Grey Flex 2X2.5
Recently Viewed
Ultrasonic direct detection sensor UB400-F77-E0-V31
Ultrasonic direct detection sensor
MTC-7010W Kit No Os i7 16 gig ram 480 gig sata ssd
MTC-7010W KIT PC. No Operating System – i7 CPU, 16 gig ram, 480 sata ssd
Categories
Power & Control Cables
Data Cables
Ethernet & Fibre Cables
Cable Connectors
CEE Form Cable Connectors
Box Connectors
Sensor Connectors
WAGO Quick Connectors
Connectors for Outdoors
8A Outdoor Connectors
8A Outdoor Connectors Panel Mount
Protective Caps for 8A Connectors
16A Outdoor Connectors
16A Outdoor Connectors Panel Mount
Protective Caps for 16A Connectors
20A Outdoor Connectors
20A Outdoor Connector Panel Mounts
Protective Caps for 20A Connectors
20A Outdoor Connector Splitters