ECS-LINK-S-50
Manufacturer part number:
LINK-S-50
SKU:
ECS-LINK-S-50
Manufacturer part number:
LINK-S-50
Ask A Specialist
Copper Crimp Link 50mm²
SKU
ECS-LINK-S-50
Conductor Size
50mm
Locally Stocked in Australia
Submit
Copper Crimp Link 50mm²
Centre dimples
ECS-LINK-S-50
Conductor Size
50mm
Locally Stocked in Australia
Locally Stocked in NZ
Customers Bought
Crimp Link 10mm²
Copper Cable Crimp Link 10mm²
(Each)
(Each excl GST)
Crimp Link 10mm²
Copper Cable Crimp Link 10mm²
(Each)
(Each excl GST)
Crimp Link 25mm²
Copper Cable Crimp Link 25mm²
Crimp Link 25mm²
Copper Cable Crimp Link 25mm²
Tube Lug 25mm² / M8
Tube Copper Cable Lug 25mm² M8 Hole
Tube Lug 25mm² / M8
Tube Lug 25mm² / M6
Tube Copper Cable Lug 25mm² M6 Hole
Tube Lug 25mm² / M6
Crimp Link 16mm²
Copper Cable Crimp Link 16mm²
Crimp Link 16mm²
Copper Cable Crimp Link 16mm²