Retroreflective sensor OBR7500-R100-2EP-IO-V31
Previous
Retroreflective sensor ML10...
Next
Retroreflective sensor RL31...
Retroreflective sensor with polarization filter
(Each)
(Each excl GST)
Global Stock
Global Stock
SKU:
PF-267075-0119
Manufacturer part number:
OBR7500-R100-2EP-IO-V31
Manufacturer:
Pepperl+Fuchs
Manufacturer part number:
OBR7500-R100-2EP-IO-V31
Manufacturer:
Pepperl+Fuchs
Ask A Specialist
Miniature design with versatile mounting options
Extended temperature range
-40 °C ... 60 °C
High degree of protection IP69K
IO-Link interface for service and process data
Submit
Extended temperature range
-40 °C ... 60 °C
Recently Viewed
Metal Gland PG13.5
SKINTOP® MS-PG13.5 Metal Gland for Cables (5 to 12mm)
(Each)
(Each excl GST)
Metal Gland PG13.5
Cable Tie 750mm x 7.8mm
Cable Tie 750mm x 7.8mm BLACK (100 Pack)
(100 Pack)
(100 Pack excl GST)
Cable Tie 750mm x 7.8mm